Yeni Bir Üyelik Oluşturun
ya da

Koşulsuz İade


Podyumplus olarak önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.


* Beğenmediğim ürünleri iade edebilir miyim?
* İade için kargo ücreti ödeyecek miyim?
* Paketi şubeye götürmek zorunda mıyım?
* Ödemem ne zaman hesabıma geçer?


www.podyumplus.com sitemizden alışveriş yaparken artık bu soruları tamamen unutabilirsiniz. Çünkü artık Podyumplus’ta ‘KOŞULSUZ İADE’ Dönemini Başladı.


Sitemizde beğendiğiniz ürünleri gönül rahatlığı ile satın alabilir, ev konforunda geniş geniş deneyip karar verebilir, beğenmediğiniz ürün olursa anlaşmalı kargomuza teslim ederek ya da evinizden aldırıp, ‘ÜCRETSİZ’ iade edebilirsiniz.


Bunun için göndereceğiniz ürünleri kullanmadan süresi içerisinde faturası ile birlikte göndermeniz yeterlidir.


Kargonuzu iki şekilde gönderebilirsiniz.


Kargonuzu bölgenizde bulunan size en yakın PTT ya da BYEXPRES Kargo Şubesine teslim ederek


Size en yakın şubeyi https://www.byexpresskargo.com.tr/subeler linkinden bulup, Şubeyi telefonla arayarak gönderiyi kapınızdan teslim aldırıp HİÇBİR ÜCRET ÖDEMEDEN firmamıza gönderebilirsiniz.


PTT Anlaşma No: 302549672


BY EXPRESS Anlaşma No: SZ01008


Gönderiniz firmamıza ulaştığında size sms ile standart olarak bir DEĞİŞİM KODU gönderilir. Arzu ederseniz www.podyumplus.com sitemize girip bu DEĞİŞİM KODU ile istediğiniz ürünü alabilir, dilerseniz de 0850 346 89 76 no’lu Müşteri Hizmetleri numaramıza ulaşarak PARA İADESİ talebinde bulunabilirsiniz.


İade Talebiniz alındıktan sonra en kısa süre içerisinde para iadeniz gerçekleştirilecektir. Ödemenizi Kredi Kartı ile yaptıysanız Kredi Kartınıza, Havale veya Kapıda Ödemeli olarak yaptıysanız vereceğiniz banka hesabınıza iade edilir. Sizlerin beklentileri doğrultusunda hizmet kalitemizi her geçen gün daha da arıtmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.


Teveccühünüz için teşekkür eder, keyifli günlerde mutlu ve güvenli alışverişler dileriz...


TIKLA   www.podyumplus.com