podyumplus logo
Şimdi Konuşun

Koşulsuz İade


Podyumplus.com olarak birinci önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.


Sitemizde beğendiğiniz ürünleri gönül rahatlığı ile satın alabilir, ev konforunda rahat rahat deneyip karar verebilir, beğenmediğiniz ürün olursa anlaşmalı kargomuza teslim ederek kargo ücreti ödemeden firmamıza iade edebilirsiniz.


Bunun için göndereceğiniz ürünleri kullanmadan yasal süresi sipariş numarasının ve telefon numaranızın yazdığı bir kağıt ile birlikte göndermeniz yeterlidir.

Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılamaz.

Hijyenik sebeplerden dolayı iç giyim modellerinde değişim veya iade yapılmamaktadır.

Abiye modellerinde sadece değişim yapılmaktadır. 

Kargo Bedava Kampanyasından Faydalanan Müşterilerimiz Ürünleri İade Ettiklerinde Kargo Ücreti Bakiyesinden Kesilir.


Herhangi bir ürünü iade etmek istediğiniz zaman; Öncelikle üye girişi yaparak siparişlerim bölümünden iade edeceğiniz ürünü seçerek iade kodunuzu oluşturun. Oluşturduğunuz iade kodunu not edin ve paketi bölgenizde bulunan size en yakın PTT Şubesine gidip iade kodunuzu söyleyerek teslim etmeniz yeterli olacaktır.


Gönderiniz firmamıza ulaştığında size sms ile standart olarak bir DEĞİŞİM KODU gönderilir. Sms geldiğinde arzu ederseniz www.podyumplus.com sitemize girip bu DEĞİŞİM KODU ile istediğiniz herhangi bir ürünü alabilir, dilerseniz de 0850 346 89 76 no’lu Müşteri Hizmetleri numaramıza ulaşarak PARA İADESİ talebinde bulunabilirsiniz.


İade Talebiniz alındıktan sonra en kısa süre içerisinde para iadeniz gerçekleştirilecektir. Ödemenizi Kredi Kartı ile yaptıysanız Kredi Kartınıza, Havale veya Kapıda Ödemeli olarak yaptıysanız vereceğiniz banka hesabınıza iade edilir.


Sizlerin beklentileri doğrultusunda hizmet kalitemizi her geçen gün daha da arıtmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.


Teveccühünüz için teşekkür eder, keyifli günlerde mutlu ve güvenli alışverişler dileriz...


www.podyumplus.com