podyumplus logo
Şimdi Konuşun

Hakkımızda

PodyumPlus'a Hoşgeldiniz!

Podyum Plus Tekstil. İnşaat. Kuyumculuk. İth. İhr. San. Tic. LTD.ŞTİ, yirmi yılı aşkın bir süredir hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren, Türkiye’nin yanı sıra elliye yakın farklı ülkeye toptan ve perakende satış faaliyeti yürütmekte olan Türkiye menşeli köklü ve kurumsal bir firmadır.
En önemli önceliği müşteri memnuniyeti olan firmamız, Kocaeli Gebze deposunda yüz bini aşkın hazır stok kapasitesi ile tüm müşterilerine hızlı, güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.
Temel vizyonumuz tüm dünyada varlık göstermek ve ulaşacağımız milyonlarca yeni müşterimizi Podyum Plus markası ile buluşturmaktır.
Ayrıcalıklarımız;
Binlerce güncel model
100k + sürekli hazır stok
En uygun fiyat garantisi
Dünya çapında hızlı ve güvenli teslimat
Güvenli sipariş ve ödeme süreci
Temel misyonumuz, bizi takip eden yüzbinlerce müşterilerimize uygun fiyatlarla yüksek kaliteli, en güncel, en son moda ürünleri en hızlı şekilde ulaştırarak memnuniyet oranını maksimize etmektir. 
Her türlü soru ve değerlendirmeleriniz için [email protected] a mail adresinden ya da 0850 346 89 76 no' lu Whatsap Hattımızdan 7/24 bize yazabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
Podyumplus ile keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamanızı dileriz.